Zwyrodnienia stawów
Nasze Yorki >
Akupunktura u ludzi >
Hotel dla psów >


Logowanie

Aktualnie powstaje druga strona internetowa Gabinetu Meridian: www.akupunktura-weterynaryjna.pl , strona jest jeszcze w trakcie tworzenia, ale zachęcam do zaglądania.

Gabinet Meridian współpracuje z zoofizjoterapeutą - panem Filipem Wojtasem, który wykonuje w Gabinecie zabiegi: laseroterpii, magnetoterapii, elektroterapii, sonoterapii (ultradźwięki) i terapii manualnej. Powyższe zabiegi oferowane są również w soboty i niedziele.

Od marca 2016 Gabinet Weterynaryjny "Meridian" oferuje swoim pacjentom możliwość innowacyjnego leczenia ZWYRODNIEN STAWÓW z zastosowaniem ZLOTYCH IMPLANTÓW. Procedura wymaga aktualnych badań RTG. Zabiegi wykonywane są przez dr Beate Bałucinską, również w ramach współpracy w zaprzyjaźnionych lecznicach weterynaryjnych: WETLANDIA na Pradze Północ i MAXI-WET na Ursynowie.

Gabinet Weterynaryjny "Meridian" ma w swojej ofercie zioła TCM (tradycyjnej chinskiej medycyny) oraz produkty firmy "cd Vet", które są wytwarzane wyłącznie z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.


W celu umówienia wizyty lub uzyskania informacji proszę korzystać z nr tel. 516 339 716 - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.

Gabinet i telefon czynny jest od poniedziałku do piątku. Zabiegi FIZJOTERAPII są jednak wykonywane RÓWNIEŻ W SOBOTY I NIEDZIELE po uprzednim umówieniu terminu. - tel. 516 339 716.


Login :
Hasło :


close