Zwyrodnienia stawów
Nasze Yorki _ >
Zoopsycholog _ >
Akupunktura u ludzi _ >

Gabinet Weterynaryjny "Meridian"
Przyjęcia pacjentów odbywają się w Gabinecie Weterynaryjnym "Meridian" przy Al. Waszyngtona 39 w Warszawie (wjazd od ul. Zbaraskiej).


Zabiegi akupunktury, elektrostymulacji i laseroterapii, jak również konsultacje homeopatyczne wykonywane są wyłącznie przez Dr n. wet. Beatę Bałucińską. Na te zabiegi i konsultacje konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu pod nr telefonu komórkowego 503 968 222 (od poniedziałku do piątku). Możliwe są zarówno terminy poranne, popołudniowe, jak i w godzinach wieczornych.
W miarę możliwości realizowane są również wizyty u pacjentów w uzgodnionych wcześniej terminach pod nr telefonu 503 968 222 (od poniedziałku do piątku).

Pacjenci, którzy nie korzystają z zabiegów akupunktury, elektrostymulacji i laseroterapii, są mile widziani w godzinach pracy Gabinetu "Meridian". Zapraszamy psy, koty, fretki, gryzonie, króliki, ptaki pokojowe i gady.

Gabinet otwarty jest codziennie w następujących godzinach:


PONIEDZIAŁEK

9.00 - 19.00
WTOREK 9.00 - 19.00
ŚRODA 9.00 - 19.00
CZWARTEK 9.00 - 19.00
PIĄTEK 9.00 - 19.00
SOBOTA 10.00 - 12.00
NIEDZIELA

umówione wizyty

Realizujemy również, za dodatkową opłatą, wizyty domowe u pacjentów mieszkających w okolicy.

Małe ssaki (gryzonie, króliki) i małe gady można przywieźć w klatce lub transportówce rano (np. w drodze do pracy) i odebrać po wykonanych zabiegach leczniczych wracając z pracy. W wyjątkowych sytuacjach (i w miarę możliwości) można umówić się indywidualnie na wcześniejszą godzinę pozostawienia pacjenta lub przekazać zwierzę do Gabinetu dzień wcześniej.

Małym ssakom i małym gadom oferujemy również możliwość leczenia stacjonarnego (szpital) oraz możliwość pobytu w hotelu (np. na czas wyjazdu właściciela) ze stałą dostępnością opieki lekarskiej.

Dyżury pełnią:


Dr n. wet. Beata Bałucińska właścicielka, specjalista chorób psów i kotów, oprócz klasycznej medycyny weterynaryjnej psów, kotów i zwierząt egzotycznych, zajmuje się akupunkturą, laseroterapią, elektrostymulacją i homeopatią.
Jej życiu zawsze towarzyszyły "i kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate."Lek. wet. Anna Lichman-Jakimowicz absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W swojej pracy zawodowej zajmuje się interną oraz profilaktyką psów i kotów, a szczególnie wiele uwagi poświęca dermatologii weterynaryjnej zarówno wśród pacjentów dorosłych jak i pediatrycznych. Systematycznie pogłębia wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotówLek. wet. Magdalena Pokorska-Wójcik ukończyła studia na warszawskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w 2010 roku.
Szczególnym zainteresowaniem darzy internę psów, kotów i małych ssaków, a także dermatologię i neurologię.
Jest właścicielką dwóch psów, trzech kotów, kraba i rybki.Oto numer telefonu do Gabinetu "Meridian" w godzinach jego pracy: 516 339 716. Umożliwia on kontakt z dyżurującym w danym momencie lekarzem.Copyright © by Beata Bałucińska
Gabinet Meridian e-mali:

Gabinet "Meridian"
04-015 Warszawa
Al. Waszyngtona 39
tel.kom. 516 339 716

Numer tel. do dr Beaty Bałucińskiej
(od poniedziałku do piątku)


tel.kom. 503 968 222

e-mail:

Więcej linków  ➜ akupunktura
elektrostymulacja
laseropunktura
laseroterapia
szczepienia               
odrobaczanie
czipowanie i paszporty