Zwyrodnienia stawów
Nasze Yorki >
Akupunktura u ludzi >
Hotel dla psów >
Logowanie

Gabinet Weterynaryjny "Meridian"
Przyjęcia pacjentów odbywają się w Gabinecie Weterynaryjnym "Meridian" przy Al. Waszyngtona 41 lok. U-2 w Warszawie (wjazd od ul. Zbaraskiej).


Zabiegi akupunktury, elektrostymulacji i laseroterapii, jak również konsultacje homeopatyczne wykonywane są wyłącznie przez Dr n. wet. Beatę Bałucińską. Na te zabiegi i konsultacje konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu pod nr telefonu komórkowego 516 339 716 (od poniedziałku do piątku). Możliwe są zarówno terminy poranne, popołudniowe, jak i w godzinach wieczornych.
W miarę możliwości realizowane są również wizyty u pacjentów w uzgodnionych wcześniej terminach pod nr telefonu 516 339 716 (od poniedziałku do piątku).

Pacjenci, którzy nie korzystają z zabiegów akupunktury, elektrostymulacji i laseroterapii, są mile widziani w godzinach pracy Gabinetu "Meridian".
Istnieje również możliwość indywidualnego umawiania terminów wizyt poza godzinami dyżurów w Gabinecie.W Gabinecie Meridian wszystkie terminy wizyt są umówione na godzinę - nr tel 516 339 716.

Generalnie:
w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI pracujemy od godz. 16
we WTORKI i PIĄTKI od godz 9.30

Dodatkowo w CZWARTKI po południu pan dr Łukasz Ciesielski służy swoimi konsultacjami zwierzętom egzotycznym.
Dodatkowo we WTORKI, w południe i po godz. 16 wykonujemy badania USG.
 

Dr n. wet. Beata Bałucińska właścicielka, specjalista chorób psów i kotów, oprócz klasycznej medycyny weterynaryjnej psów, kotów i zwierząt egzotycznych, zajmuje się akupunkturą, laseroterapią, elektrostymulacją i homeopatią.
Jej życiu zawsze towarzyszyły "i kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate."Gabinet Weterynaryjny Meridian współpracuje z lekarzem weterynarii - panem doktorem Łukaszem Ciesielskim w zakresie konsultacji zwierząt egzotycznych. Pan doktor ukończył weterynarię na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Odbył miesięczny staż w USA, w Avian & Exotic Animal Clinic w Mesa, w stanie Arizona, a także 3 miesięczne praktyki we Włoszech z Dr Paolo Selleri w Clinica Per Animali Esotici (Centro Veterinario Specialistico) w Rzymie. Obecnie w pracy zajmuje się medycyną zwierząt egzotycznych. W gabinecie przyjmuje drobne ssaki (króliki, gryzonie), a także gady.


Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje z lekarzem weterynarii - panią doktor Dorotą Nowak, która wykonuje w Gabinecie badania USG u psów, kotów, fretek, gryzoni i zajęczaków. Na badania USG mamy wstępnie zarezerwowane wtorki, ale w razie potrzeby postaramy się zorganizować również inny dzień. Zależy nam na tym, żeby potrzebujący Pacjent nie czekał długo na przeprowadzenie badania. Pani doktor Dorota Nowak interesuje się również behawiorystyką i mamy nadzieję na rozwinięcie współpracy również w tej dziedzinie.
Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje z panią Karoliną Szymczak, która jest technikiem weterynarii i wykonuje w Gabinecie zabiegi masażu relaksacyjnego.Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje z zoofizjoterapeutą - panią Beatą Broniatowską, która wykonuje w Gabinecie zabiegi masażu powięziowego oraz hirudoterapii (stawianie pijawek).

Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje ze stomatologiem weterynaryjnym, doktorem Wąsowiczem:.

Michał Wąsowicz. Doktor nauk weterynaryjnych, w pełni poświęcony swojej największej pasji - stomatologii weterynaryjnej, która rozpoczęła się 16 lat temu i trwa do dziś. Poprzez profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób jamy ustnej zwierząt domowych poprawia nie tylko uśmiech, ale przede wszystkim jakość zdrowia i życia czworonożnych przyjaciół. Nieprzerwalnie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii weterynaryjnej jako uczestnik wielu szkoleń i kursów dla lekarzy weterynarii i lekarzy medycyny ludzkiej na całym świecie oraz dorocznych kongresach organizowanych przez „European Veterinary Dental Society”. Drugą jego pasją jest przekazywanie wiedzy. Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z zakresu stomatologii weterynaryjnej i anatomii zwierząt w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Reprezentuje SGGW na międzynarodowych konferencjach, przedstawiając wyniki badań naukowych, prowadzonych wspólnie z Politechniką Gdańską.

Podsumowując, jest szczęśliwym NIEludzkim dentystą.

Dr n. wet. spec. Michał WąsowiczLogin :
Hasło :


close