Zwyrodnienia stawów
Nasze Yorki >
Akupunktura u ludzi >
Hotel dla psów >
Logowanie

Gabinet Weterynaryjny "Meridian"
Przyjęcia pacjentów odbywają się w Gabinecie Weterynaryjnym "Meridian" przy Al. Waszyngtona 39 w Warszawie (wjazd od ul. Zbaraskiej).


Zabiegi akupunktury, elektrostymulacji i laseroterapii, jak również konsultacje homeopatyczne wykonywane są wyłącznie przez Dr n. wet. Beatę Bałucińską. Na te zabiegi i konsultacje konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu pod nr telefonu komórkowego 516 339 716 (od poniedziałku do piątku). Możliwe są zarówno terminy poranne, popołudniowe, jak i w godzinach wieczornych.
W miarę możliwości realizowane są również wizyty u pacjentów w uzgodnionych wcześniej terminach pod nr telefonu 516 339 716 (od poniedziałku do piątku).

Pacjenci, którzy nie korzystają z zabiegów akupunktury, elektrostymulacji i laseroterapii, są mile widziani w godzinach pracy Gabinetu "Meridian".
Istnieje również możliwość indywidualnego umawiania terminów wizyt poza godzinami dyżurów w Gabinecie.Gabinet otwarty jest codziennie w następujących godzinach: 1

PONIEDZIAŁEK

16.00 - 19.00
WTOREK 09.00 - 14.00
ŚRODA umówione wizyty 2
CZWARTEK 16.00 - 19.00
PIĄTEK 09.00 - 14.00

     1  - Wszystkie chwilowe zmiany w godzinach pracy gabinetu są na stronie "Aktualności i Promocje"
     2  - Umówione wizyty - tel. 516 339 716
 

Realizujemy również, za dodatkową opłatą, wizyty domowe u pacjentów mieszkających w okolicy.


Dr n. wet. Beata Bałucińska właścicielka, specjalista chorób psów i kotów, oprócz klasycznej medycyny weterynaryjnej psów, kotów i zwierząt egzotycznych, zajmuje się akupunkturą, laseroterapią, elektrostymulacją i homeopatią.
Jej życiu zawsze towarzyszyły "i kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate."
Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje z zoofizjoterapeutą - panią Beatą Broniatowską, która wykonuje w Gabinecie zabiegi masażu powięziowego oraz hirudoterapii (stawianie pijawek).

Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje z panią Karoliną Szymczak, która wykonuje w Gabinecie zabiegi masażu relaksacyjnego.

Gabinet weterynaryjny Meridian współpracuje ze stomatologiem weterynaryjnym, doktorem Wąsowiczem:.

Michał Wąsowicz. Doktor nauk weterynaryjnych, w pełni poświęcony swojej największej pasji - stomatologii weterynaryjnej, która rozpoczęła się 16 lat temu i trwa do dziś. Poprzez profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób jamy ustnej zwierząt domowych poprawia nie tylko uśmiech, ale przede wszystkim jakość zdrowia i życia czworonożnych przyjaciół. Nieprzerwalnie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii weterynaryjnej jako uczestnik wielu szkoleń i kursów dla lekarzy weterynarii i lekarzy medycyny ludzkiej na całym świecie oraz dorocznych kongresach organizowanych przez „European Veterinary Dental Society”. Drugą jego pasją jest przekazywanie wiedzy. Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z zakresu stomatologii weterynaryjnej i anatomii zwierząt w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Reprezentuje SGGW na międzynarodowych konferencjach, przedstawiając wyniki badań naukowych, prowadzonych wspólnie z Politechniką Gdańską.

Podsumowując, jest szczęśliwym NIEludzkim dentystą.

Dr n. wet. spec. Michał WąsowiczLogin :
Hasło :


close